![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåp med hyllor 10381070
*
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sections, 1950s, teak, length: 79 cm, width: 35 cm, height: justerbar,
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Estimate:
1500
Sold:
SEK 1500
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:51:53
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/5 17:22:00
1
Vinnande bud
12/5 06:26:05
2
1.400 kr
12/5 06:26:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
5188 BOOK CASE
2 pcs. Length: 90 cm, width: 42 cm, height: 191 cm..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:46
-
6457 BOOK CASE
Alm/björk. Length: 130 cm, width: 26 cm, height: 7..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:23
*
Skåp med hyllor
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sections, 1950s, teak, length: 79 cm, width: 35 cm, height: justerbar,
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 1500 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
7/5 17:22:00 | 1 | Vinnande bud |
12/5 06:26:05 | 2 | 1.400 kr |
12/5 06:26:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Read more about 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
5188 BOOK CASE
2 pcs. Length: 90 cm, width: 42 cm, height: 191 cm..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:46 -
6457 BOOK CASE
Alm/björk. Length: 130 cm, width: 26 cm, height: 7..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:23